Baza Zbożowa

Spektakl „Księżniczka na opak wywrócona - Teatr MASK (Fundacja Studio TM)01.08.2020

Fundacja Studio TM zaprasza na spektakl "Księżniczka na opak wywrócona"

Księstwo Parmy, bliżej nieokreślony XVII wiek.
Książę Parmy Roberto i Księżniczka Mantui Diana są w sobie szaleńczo zakochani lecz z powodu konfliktu między ich rodami nie mogą być ze sobą  (brzmi znajomo? - nic bardziej mylnego). Książę obmyśla więc "genialny plan" uprowadzenia Księżniczki (pamiętajcie to jest KOMEDIA), wcale jej o tym nie mówiąc, a jego wykonanie zleca średnio rozgarniętemu ALE nadrabiającemu wiernością Lisardo. Proste. Co może pójść nie tak? Bach! -do wora i żyli długo i szczęśliwie...  No... Niezupełnie. Plan nieco się komplikuje, gdy zamiast Księżniczki z worka wyłania się służąca, która na dodatek ubzdurała sobie, że jest Księżniczką!

Czy młodym zakochanym pisane jest bycie razem? I jaki los spotka z pozoru niemądrą Służącą Giletę? Czy dwa królestwa zdołają uniknąć kolejnej wojny? Jak zachowa się Księżna Parmy? 
Ogrom "przypadkowych" zdarzeń, barwne i wybuchowe kreacje aktorskie, kilka nieporozumień, dwa poróżnione ze sobą rody i jedna miłość, która ponoć zwycięża wszystko. Co będzie dalej i jak to się wszystko zakończy?

Zapraszamy na spektakl Teatru The M.A.S.K. w ramach Budżetu Obywatelskiego Projekt – „Teatr po Szkole”

 

Baza Zbożowa - Mała Hala 01 sierpnia 2020 r.-godz 19:00
patronat nad spektaklami objęli:
Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Pan Andrzej Bętkowski, Wojewoda Świętokrzyski Pan Zbigniew Koniusz i Prezydent Miasta Kielce Pan Bogdan Wenta

Kalendarz wydarzeń