Baza Zbożowa

BZ w Mediach
Kolęda od policjantów z teledyskiem i... znanymi muzykami (Echo Dnia, 14 grudnia 2016)

Rozśpiewani funkcjonariusze, wraz ze znanymi muzykami, nagrywali teledysk do „Kolędy od policjantów”.
Słowa napisane przez Annę Zielińską-Brudek w kieleckiej Bazie Zbożowej wyśpiewał Grzegorz Wilk. Pracom na planie przyglądał się lider Budki Suflera, który skomponował muzykę do kolędy. - To dla mnie radość i zaszczyt, że mogę tu być - przyznał Romuald Lipko.
- Policjanci narażają życie dla innych, ślubowali służyć drugiemu człowiekowi.
Myślę, że zasługujemy na to, aby mieć swoją kolędę - zauważyła podinspektor Anna Zielińska-Brudek, autorka tekstu „Kolędy od policjantów”. - Byłam bardzo mile zaskoczona, kiedy dowiedziałam się, że Romuald Lipko jest zainteresowany skomponowaniem do niej muzyki - dodała. Utwór z muzyką Romualda Lipko i wokalem Grzegorza Wilka powstał rok temu, natomiast w tym roku policjanci postanowili pójść o krok dalej i wspólnie nagrać teledysk. - Jestem bardzo podekscytowany tą sytuacją, ponieważ mamy okazję oglądać tu policjantów w innej, wyjątkowej roli - na tle choinki, w scenografii nawiązującej do Bożego Narodzenia. Dla nich to na pewno także niecodzienna sprawa. Muszę przyznać, że na planie telewizyjnym czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Mam nadzieję, że ta kolęda osłodzi im ten świąteczny czas, w którym mają najwięcej pracy. Wszystkim, policjantom, którzy tu występują, a także tym, którzy będą słuchać kolędy, życzę, aby ta praca była jak najbardziej udana i efektywna - mówił Romuald Lipko. Wkrótce, na portalu www.echodnia.eu zaprezentujemy efekty pracy nad klipem w Bazie Zbożowej.

Anna Bilska

Czytaj więcej: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/koleda-od-policjantow-z-teledyskiem-i-znanymi-muzykami/ar/11579243#na-jezykach

Kalendarz wydarzeń