Baza Zbożowa

Otwarte warsztaty produkcji muzycznej - Wici01.10.2014

Otwarte warsztaty produkcji muzycznej. Ciągły rozwój możliwości komputerów i powszechna ich dostępność sprawia, że każdy domowy komputer możemy zamienić w studio nagraniowe i cieszyć się możliwością tworzenia. Jedyne, co nas ogranicza to nasza wyobraźnia i wiedza niezbędna do tego, aby w pełni wyrazić swoje muzyczne pomysły. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi Fundacja Kultury Wici organizując bezpłatne warsztaty produkcji muzycznej.

W czasie warsztatów podejmiemy próbę wspólnego stworzenia utworu muzycznego. Po drodze dowiesz się jak tworzyć własne sample (próbki muzyczne), jak nagrywać instrumenty akustyczne i elektroniczne i wreszcie jak edytować i miksować własne nagrania.
Ważnym zagadnieniem będzie nagrywanie instrumentów perkusyjnych w domowych warunkach i kreatywne ich przetwarzanie tak, aby osiągnąć unikalne i mocne brzmienie. Otwórzcie się na muzykę i eksperyment. Zapraszamy

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Uwaga: liczba miejsc ograniczona!
Zgłoszenia należy przesyłać na adres: warsztaty@wici.info.
Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, wiek, kontakt telefoniczny i opis dotychczasowych doświadczeń.

Data
1-2 października 2014 r. godz. 17.00 – 20.00

Miejsce:
Lakiernia. Baza Zbożowa
Kielce, ul. Zbożowa 4

Prowadzący:
Andrzej Rajski
Muzyk, perkusista, kompozytor i producent muzyczny.
Współpracował z wykonawcami: Kramer, WYP-3, V.E.T.O., Novika, Automatik, Andrzej Piaseczny, Janusz Radek, Robert Gawliński, Elements, The Car is On Fire, Futro, Fiolka, Marcin Rozynek, Ankh, De Mono, Negatyw. Współtwórca multimedialnego projektu OtwARTa Scena (http://otwartascena.pl/)

Warsztaty dofinansowane są przez Urząd Miasta Kielce.

Kalendarz wydarzeń